Ми також надаємо ряд додаткових послуг для наших клієнтів:

Створення приватного підприємства 500

Для клієнтів, які хочуть користуватися нашими послугами в галузі бухгалтерського обліку та віртуального офісу, ми можемо допомогти у створенні бізнесу без додаткових витрат.

КОВОРКІНГ 1000

Зважаючи на попит наших клієнтів, ми створили можливість оренди робочого місця в загальному офісному просторі.

Створення компанії 700

Ми створюємо індивідуальні компанії під клієнта, залежно від потреб, у нашому офісі чи в нотаріальній конторі. Ми можемо допомогти вам створити нову компанію. Ми крок за кроком проведемо вас через процес реєстрації. Однак потрібно враховувати, що для виконання такої діяльності знадобиться багато часу. Внесення компанії до Національного судового реєстру триває від кількох днів до кількох місяців, як і внесення компанії як платника ПДВ. Час залежить від багатьох факторів. Для клієнтів, які не можуть або не хочуть чекати, рекомендуємо готову компанію.

Підготовка документації для оновлення * 450

Ми здійснюємо оновлення компаній комерційного права відповідно до потреб клієнтів. Кожна компанія зобов’язана подавати річні звіти до Національного судового реєстру, помимо цього протягом 7 днів з моменту зміни фактів у товаристві з обмеженою відповідальністю, правління зобов’язане повідомити про ці зміни. Ми допомагаємо нашим клієнтам в оформленні та подачі відповідних документів. Наші клієнти часто не знають чинного законодавства та не в курсі змін у судовому реєстрі, який змінюється щороку, тому варто скористатися нашими послугами.

PL EN