Наші компанії створюються для клієнтів, які цінують найшвидший та професійний сервіс з максимальним рівнем гнучкості. Купівля нашої фірми дозволить вам почати працювати через кілька годин від першого контакту. Ви хочете придбати компанію? Ми продамо Вам!

Ми продаємо компанії як у Варшаві, так і у інших містах, і навіть за кордоном, не приїжджаючи в наш офіс.

Наші компанії вже зареєстровані до VAT та VAT-EU, вони не проводили жодної діяльності, ми гарантуємо жодних прихованих зобов’язань.

Використовуючи наші послуги, у вас є гарантія прозорісті коштів та умов.


ГОТОВІ ФІРМИ ЦІНА NETTO КОШТИ* Загальна сума
Готова фірма вписана до KRS не зареєстрована до VAT 2090 300 2390
Фірма вписана до VAT (ціна у разі підписання угоди на адресу віртуальну і бухгалтерію)** 2090 300 2390
Фірма вписана do VAT 2590 300 2890
Акціонерне товариство „Проста 2000-3990 300 2300-4290


* Витрати можуть змінюватися залежно від індивідуальних уподобань покупця (включають оновлення, підписи та підготовку оновлених документів)

Ціна не включає витрати на віртуальну адресу чи бухгалтерський облік.

У наших готових компаній є

Угода компанії з широкою класифікацією бізнес -активності компанії PKD

 • Повний запис до Національного реєстру суду (KRS)
 • Ідентифікаційний номер податку NIP
 • Статистичний номер REGON
 • Номер VAT ( ПДВ) і VAT – UE (ПДВ – ЄС)

Хід продажу компанії

 • Зв’язок з клієнтом
 • Призначення зустрічі з нотаріусом (підготовка угоди фірми) / або online
 • Допомога в отриманні електронного підпису
 • Підписання договору та призначення нового президента
 • Введення змін до Національного реєстру суду(KRS)

Переваги купівлі компанії

 • Час впровадження 1-2 дні
 • омпанія негайно готова до дій
 • Немає прихованих витрат
 • Чиста історія компанії – немає зобов’язань
 • Відокремлення особистої власністі від власністі компанії
 • Багаторічний досвід роботи на ринку
З моменту призначення нового президента, він може представляти компанію та укладати контракти від її імені.

Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Sombro з Варшави сердечно запрошує вас до співпраці. Ми пропонуємо на продаж професійні готові фірми.

Купувати компанії з оборотом чи зі стажем?

На початку необхідно розрізняти компанії зі стажем, тобто компанію, яка була заснована на 6, 12 або 18 місяців раніше і була зроблена для перепродажу без ведення бізнесу, і щось інше – це компанія, яка працювала та показала оборот.

Обидва типи компаній шукають люди, які потребують більшої довіри для початку операцій перед підрядниками чи фінансовими установами, особливо якщо потрібно зовнішнє фінансування. Компанії з оборотом в деяких ситуаціях допомагають отримати зовнішнє фінансування, але слід пам’ятати, що банки враховують зміни в управлінській раді та зміни в кінцевих бенефіціарах, тому компанія, що показує необхідний оборот, може не отримати очікуваного фінансування. Стаж виконує подібну функцію,також він часто допомагає у випадку контактів з іншими учасниками ринку, які не мають доступу до бухгалтерії компаній та бачать час функціонування компанії. Крім того, стаж підприємства зазвичай є загальною умовою для участі тендерах.

Podobną funkcję spełnia staż, z tym że często pomaga on również w przypadku kontaktów z innymi uczestnikami rynku którzy nie mają wglądu w księgi firmy a widzą czas funkcjonowania przedsiębiorstwa. Dodatkowo staż przedsiębiorstwa jest częstym warunkiem przystąpienia do przetargów.

Основним недоліком компаній з історією є той факт, що вони найчастіше купуються на ринку, і покупець не має фізичної можливості надійно перевірити всі аспекти їх функціонування. Хоча чинна рада управління несе відповідальність за зобов’язання, що перевищують можливості компанії на момент зобов’язань, ви повинні знати, що такі ситуації пов’язані з проблемами для нового керівництва, пояснень у суді та непотрібності компанії, не кажучи вже про додаткові витрати. Компанії з досвідом, створені такими компаніями, як наша, які не працювали, є найбезпечнішими.

Крім того, ви повинні знати, що компанія може робити відносно, тоді як стажування від установи залежить від інших факторів. Таким чином, ви можете придбати компанію з стажем, яка незабаром досягне необхідного рівня обороту,потрібного для банків. Найбільш мудрішим, що може зробити людина, яка потребує більшої надійності на ринку і рішень вищезазначених ситуацій, – це зв’язатися з надійною компанєю,яка працює роками,як наша компанія.

Ми продаємо лише ті, які ми створювали самі і гарантуємо їх чисту історію незалежно від стажу. У деяких випадках, коли ми пропонуємо компанії з оборотом, це компанії, власників яких ми знаємо особисто або через надійних осіб. Навіть у таких випадках, ми не гарантуємо, що вони є компаніями без прихованих дефектів. 

PL EN