Бюро Господарського Консалтингу Sombo було створено, щоб підтримувати перш за все нових підприємців в їх  проблемах  на  польському  ринку  і  не  тільки.


Ми підтримуємо підприємців на кожному етапі своєї діяльності. Ми є консалтинговою компанією, яка підтримує своїх клієнтів у бухгалтерських, юридичних та фінансових галузях. Ми пропонуємо готові компанії у Варшаві, Познань, а також в інших містах та європейських країнах.

Мета та місія нашої діяльності – вирішити проблеми та відповідати рішенням для наших клієнтів.

Sombro – це консультативне бюро у Варшаві, яке надає послуги компаніям у галузі створення та розвитку ділової активності. Наша спеціалізація -це продаж готових компаній у Польщі та за кордоном, а також бухгалтерська та юридична підтримка (також у галузі трудового законодавства) у їх поведінці. Поради, які ми пропонуємо, включає допомогу у створенні компаній з нуля та придбання готових суб’єктів та їх реєстрації.

У рамках послуг нашим клієнтам також пропонуюємо можливості зручного управління компанією, наприклад, надаючи адресу для потреб її реєстрації та обробки кореспонденції. Якщо вас цікавить пропозиція, яку має наш офіс KDG у Варшаві, будь ласка, зв’яжіться з нами. Ми раді відповісти на всі запитання та надаємо детальну інформацію про те, як виглядає оцінка компаній та процедури їх покупки та які вигоди ви можете отримати в результаті.

„Ваші проблеми – це наш виклик.”

Як створити товариство з обмеженою відповідальністю (Sp. z o.o) без проблем?

Не кожен має знання про те, як створити компанію. Однак, це і не потрібно, тому що, тепер ви можете вирішити придбати готовє ТОВ (SP. Z O.O.), але вам потрібно витратити на неї деякі фінансові ресурси. Зовсім не означає, що то повинні бути дуже великі суми. Ви можете запитати представника компанії про продаж компанії, яка щодня займається їх реєстрацією. Тоді ви впевнені, що компанія матиме:

  • NIP ( ідентифікаційний номер платника податків у Польщі)
  • REGON ( офіційний державний реєстр суб’єктів народного господарства)
  • numer KRS (національний судовий реєстр)


Це значна зручність для окремих клієнтів, які не мають, наприклад, часу для створення компаній. Відомо, що в житті існують різні ситуації, а іноді це не впливає на ваші дії в певних категоріях. Краще залишити складніші процеси професіоналам, які знають це набагато краще і не розчарують своїх клієнтів, надаючи їм вчасно відповідні рішення. Ми чекаємо вас!

Готові компанії для кожної зацікавленої людини.

Таким чином ви можете отримати готові компанії, якщо тільки хтось хоче стати їх власником і не приділяти багато часу на ці процедури. Однак відомо, що придбання компанії є першим питанням, а її розробка та обслуговування є настільки ж важливими. Але ви завжди можете розраховувати на допомогу нашої фірми, яка продає компанії, щоб через деякий час вам не доводилося відмовлятися від своєї мрії.

Також можна використовувати допомогу фахівців, які мають ідею з цього приводу та підтримуватимуть зацікавлених осіб своїм досвідом. Компанії не завжди коштують однаково, це залежить від декількох факторів, але ви завжди можете проаналізувати всі цікаві пропозиції для клієнтів на самому початку, головним чином у фінансовому плані. Тоді також ви можете прийняти сприятливе рішення, щоб не занадто сильно зменшити свій бюджет, але вміти рухатися з новим проектом.

Професійне упорядкування формальностей

Готові фірми, то є гарантія, що всі формальності були виконані професійно, і вам не доведеться нічого виправляти або піддавати себе фінансовим покаранням. Відомо, що багато людей дуже переймаються цим, але досвідчені працівники компанії зможуть порадувати кожного клієнта.

Існує багато рекламних оголошень, таких як „куплю фірму”. Правильний пошук, безумовно, принесе очікувані результати, саме тому такий крок, не буде джерелом смутку та невдач. До речі, є також можливість зареєструвати компанію протягом декількох десятків годин у вигляді платника податків ПДВ. Однак це залежить лише від вимог клієнтів, які повинні точно знати, що вони очікують від своєї компанії. Аналіз ваших намірів є ключовим питанням у цьому випадку, це заощадить гроші та турботи. Ви можете розраховувати на професійні поради в нашому офісі KDG,у більш досвідчених людей.

Усі реєстраційні документи в одному місці

Продаж готових компаній також базується на тому, що всі документи реєстрації компаній знаходяться в одному місці. Нічого важливого не буде втрачено в них. Професійна оптимізація ZUS(управління соціального страхування) також ведеться. Компанія на продаж здатна зацікавити багатьох людей, які думають про цікаві проекти та новий прибуток на життя. Варто добре подумати про таку інвестицію, адже в багатьох випадках це закінчується великим успіхом. Крім того, інвестори гарантують собі, що:

  • Компанія буде існувати деякий час, але жодна діяльність раніше не буде продемонстрована,
  • Початкові операції на новому місці можливі в той самий день,
  • Вибираючи готовий варіант, вони мають дуже широкий спектр можливостей та заощаджують багато часу.

Не дивно, що продаж готових компаній у Варшаві зараз так добре справляється, але ви спочатку повинні знайти фінансові ресурси, щоб мати можливість здійснити свою мрію. Однак для багатьох людей це не проблема.

Ідеально проведений процес реєстрації

Наша економічна консультативна фірма – це також реєстрація ТОВ (spolka z o.o.) з професійною фірмою, де гарантією є ідеально проведений процес реєстрації. Відомо, що окремі інстанції та установи можуть зробити багато проблем для клієнтів, додаючи до нього різні збори. Однак фахівці знають свою справу, тому продаж компаній не змусить клієнтів втратити якісь гроші . Вам не доведеться мати справу з будь -якими затримками, проблемами з управлінням, оскільки представники компанії беруть на себе такі питання і негайно вирішуються, також якщо мова йде про проблеми, пов’язані з реєстрацією компанії в Національному реєстрі суду.

Таким чином, продаж компаній у Варшаві може бути чудовою інвестицією, коли хтось має конкретний план дій і знає, що він хоче. Тоді продаж компаній з історією має багато сенсу. Заснована компанія, звичайно, не матиме жодних фінансових зобов’язань, тому зацікавленим не потрібно турбуватися про це, оскільки вони розпочнуть свою пригоду зі свого проекту з нуля, працюючи на їхній успіх.

Продаж товариства з обмеженою відповідальністю (spółek z o.o.) з історією

Ми пропонуємо придбання вже зареєстрованих компаній, серед інших з обмеженою відповідальністю (z o.o.) по всій країні і навіть поза її межами .

Іноземні компанії

Ми допомагаємо створити та вести компанії у багатьох країнах за межами Польщі – серед інших в Чехії, Німеччині чи Великобританії.

Бухгалтерія

Завдяки співпраці з бухгалтерськими компаніями, ми допомагаємо у комплексній бухгалтерській службі для кожного типу бізнесу. Ми також пропонуємо послугу персоналу та дораджуємо в оподаткуванню.

Віртуальний офіс та адреса для компанії

Ми можемо запропонувати нашим клієнтам адресу у Центрі Варшави щодо потреб реєстрації компанії разом із обслуговуванням кореспонденції.

Поради та допомога

Завдяки багаторічному досвіду роботи з управліннями в Польщі і не тільки, ми можемо допомогти у багатьох випадках.

Коворкінг

У зв’язку з потребами наших клієнтів ми створили можливість орендовати робочі місця в офісних приміщеннях.

PL EN