Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Sombro Warszawa


Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Sombro sp. z o.o. zawiązana została, żeby wspierać przede wszystkim nowych przedsiębiorców w ich problemach na rynku polskim i nie tylko.

Wspieramy przedsiębiorców na każdym etapie ich działań.
Jesteśmy firmą Consultingową wspierającą swoich klientów w dziedzinie księgowej, prawnej jak i finansowej.
Oferujemy gotowe spółki w Warszawie, Poznaniu jak i w innych miastach oraz krajach europejskich.
Celem i misją naszej działalności jest rozwiązywanie problemów i dopasowywanie rozwiązań dla naszych klientów.

Sombro to Kancelaria Doradztwa Gospodarczego w Warszawie, która świadczy usługi dla firm w zakresie zakładania i rozwoju działalności gospodarczej. Naszą specjalizacją jest sprzedaż gotowych spółek w Polsce i za granicą oraz wsparcie księgowe i prawne (także w zakresie prawa pracy) w ich prowadzeniu. Proponowane przez nas doradztwo gospodarcze obejmuje pomoc zarówno w zakładaniu spółek od zera, jak i w zakupie gotowych podmiotów i ich rejestracji. Naszym Klientom w ramach usług oferujemy także możliwości wygodnego zarządzania firmą poprzez np. udostępnienie adresu na potrzeby jej rejestracji i w celu obsługi korespondencji.

Jeśli interesuje Cię oferta, jaką ma nasza kancelaria KDG w Warszawie, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy szczegółowych informacji, jak wyglądają wyceny spółek i procedury ich zakupu oraz na jakie korzyści można liczyć w wyniku

„Twoje problemy są naszym Wyzwaniem.”

Jak założyć spółkę z o.o. bez problemu?

Nie każdy posiada wiedzę na temat tego, jak założyć spółkę. Nie jest to jednak konieczne, ponieważ obecnie można zdecydować się na zakupienie gotowej spółki z.o.o., trzeba wyłożyć na to jednak pewne środki finansowe. Wcale nie jest powiedziane, że muszą to być bardzo duże kwoty. O sprzedaż spółki można zwrócić się do przedstawiciela firmy, która na co dzień zajmuje się ich rejestracją. Jest się wtedy pewnym, że spółka będzie miała:

  • NIP,
  • REGON,
  • numer KRS.

To spore udogodnienie dla poszczególnych klientów, którzy nie mają np. czasu na zakładanie spółek. Wiadomo, że w życiu zdarzają się różne sytuacje i czasami nie ma się wpływu na swoje poczynania w pewnych kategoriach. Bardziej skomplikowane procesy lepiej pozostawić profesjonalistom, którzy znają się na tym dużo lepiej i nie zawiodą swoich klientów, dostarczając im na czas odpowiednie rozwiązania. Nasza kancelaria gospodarcza czeka na Ciebie!

Gotowe spółki dla każdej zainteresowanej osoby.

W ten sposób można nabyć gotowe spółki, jeśli tylko ktoś chce stać się ich właścicielem i nie poświęcać na ten proceder dużo czasu. Wiadomą sprawą jest jednak to, że zakupienie spółki to pierwsza kwestia, a jej rozwijanie i utrzymanie to sprawa równie istotna. Zawsze jednak można liczyć na pomoc firmy, która sprzedaje spółki, tak aby nie musieć po pewnym czasie rezygnować ze swoich marzeń. Istnieje też możliwość skorzystania z pomocy specjalistó, którzy mają na ten temat pojęcie i będą swoim doświadczeniem wspierać zainteresowane osoby.

Spółki nie zawsze kosztują tyle samo Jest to uzależnione od kilku czynników, zawsze można jednak na samym wstępie przeanalizować wszystkie oferty interesujące dla klientów, głównie pod kątem finansowym. Wtedy też podejmuje się korzystną dla siebie decyzję, tak aby zbytnio nie uszczuplić swojego budżetu, ale móc ruszyć z miejsca ze swoim nowym projektem.

Załatwianie formalności w sposób profesjonalny

Gotowe spółki Warszawa to gwarancja tego, że wszystkie formalności zostały załatwione w sposób profesjonalny i nie będzie trzeba niczego poprawiać, czy też narażać się na kary finansowe. Wiadomo, że wiele osób tym właśnie się stresuje, ale doświadczeni pracownicy firmowi będą w stanie zachwycić każdego klienta. W Internecie pojawia się wiele ogłoszeń typu kupię spółkę zoo. Odpowiednie poszukiwania na pewno przyniosą spodziewane efekty, dlatego też taki krok na pewno nie będzie źródłem smutku i niepowodzenia.

Przy okazji istnieje też opcja zarejestrowania firmy w ciągu kilkudziesięciu godzin w formie podatnika VAT. Jest to jednak uzależnione wyłącznie od wymagań ze strony klientów, którzy powinni wiedzieć czego dokładnie oczekują od swojej spółki. Przeanalizowanie swoich zamiarów jest w tym przypadku kluczową sprawą, pozwoli to na zaoszczędzenie pieniędzy i zmartwień, ponieważ na pewno nie podejmie się w tej kategorii złej decyzji. Osoby niezdecydowane mogą liczyć na fachowe doradztwo w naszej kancelarii KDG, bardziej doświadczonych osób.

Wszystkie dokumenty rejestrowe w jednym miejscu

Sprzedaż gotowych spółek opiera się również na tym, że wszystkie dokumenty rejestrowe spółki znajdują się w jednym miejscu. Niczego ważnego nie będzie w nich brakowało, przeprowadzana jest także fachowa optymalizacja ZUS, aby nie podpaść na starcie ważnym urzędom. Spółka na sprzedaż jest w stanie zainteresować wiele osób, które myślą o ciekawych projektach i nowym sposobie zarobkowym na życie. Warto więc dobrze przemyśleć taką inwestycję, ponieważ w wielu przypadkach kończy się ona ogromnym powodzeniem. Poza tym inwestujący gwarantują sobie, że:

  • Spółka będzie istnieć już od jakiegoś czasu, lecz wcześniej nie będzie wykazana żadna działalność,
  • Rozpoczęcie działalności w nowym miejscu jest możliwe jeszcze tego samego dnia,
  • Decydując się na gotową opcję mają bardzo szerokie spektrum działania i oszczędzają dużo czasu.

Nic dziwnego, że sprzedaż gotowych spółek Warszawa ma się obecnie tak dobrze, jednak trzeba najpierw znaleźć środki finansowe, aby móc zrealizować swoje marzenie. Dla wielu osób nie jest to jednak problem.

Doskonale przeprowadzony proces rejestracji

Nasze biuro doradztwa gospodarczego to także zarejestrowanie spółki z.o.o. z profesjonalną firmą gdzie gwarancja to doskonale przeprowadzony proces rejestracji. Wiadomo, że poszczególne urzędy i instytucje potrafią klientom robić wiele problemów, doliczając do tego różnorodne opłaty. Specjaliści są jednak wyczuleni na takie zagrywki, dlatego też sprzedaż spółek nie sprawi, że klienci stracą na tym jakieś pieniądze. Nie trzeba borykać się z żadnymi opóźnieniami, kłopotami z urzędnikami, ponieważ przedstawiciele firmowi biorą takie sprawy na siebie i załatwiają je od ręki, również jeśli chodzi o kwestie związane z rejestrowaniem spółki w KRS. 

Sprzedaż spółek Warszawa może być więc doskonałą inwestycją, gdy ktoś ma określony plan działania i dobrze wie czego chce. Wtedy też sprzedaż spółek z historią ma duży sens. Założona spółka nie będzie oczywiście posiadała żadnych zobowiązań finansowych, dlatego zainteresowani wcale nie muszą się tym martwić, ponieważ zaczną przygodę ze swoim projektem od zera, pracując na swój sukces.

Sprzedaż spółek z o.o. z historią

Oferujemy zakup już zarejestrowanych spółek między innymi z o.o. na terenie całego kraju a nawet poza jego granicami.

Spółki zagraniczne

Pomagamy zakładać i prowadzić spółki w wielu krajach poza Polską – między innymi w Czechach, Niemczech czy Wielkiej Brytanii.

Księgowość

Dzięki Współpracy z firmami księgowymi pomagamy z kompleksową obsługą księgową dla każdego rodzaju działalności. Oferujemy również obsługę kadrowo płacową oraz doradzamy w zakresie opodatkowania.

Wirtualne biuro i adres dla firmy

Naszym klientom możemy zaproponować adres w centrum Warszawy dla potrzeb rejestracji firmy wraz z obsługą korespondencji.

Doradztwo i Pomoc

Dzięki wielu latom doświadczeń z urzędami na terenie Polski i nie tylko możemy pomóc w bardzo wielu przypadkach.

EN UA