Nasze spółki są tworzone dla klientów, którzy cenią sobie najszybszą i profesjonalną obsługę przy jednoczesnym maksymalnym poziomie elastyczności. Zakup naszej spółki pozwoli rozpocząć działalność już w kilka godzin od pierwszego kontaktu. Chcesz kupić spółkę? My Ci sprzedamy!

Sprzedajemy spółki zarówno w Warszawie jak i w innych miastach a nawet za granicą bez konieczności przyjeżdżania do naszego biura.

Nasze spółki są już zarejestrowane do VAT i VAT-EU, nie prowadziły żadnej działalności, dajemy gwarancję braku ukrytych zobowiązań.

Korzystając z naszych usług masz gwarancję przejrzystości kosztów i warunków.


GOTOWE SPÓŁKI CENA NETTO KOSZTY* CAŁOŚĆ KOSZTÓW
Spółka gotowa wpisana do KRS nie zgłoszona do VAT 2090 zł 300 zł 2390 zł
Spółka wpisana do VAT (cena przy podpisaniu umów na Biuro Wirtualne i Księgowość)** 2090 zł 300 zł 2390 zł
Spółka wpisana do VAT 2590 zł 300 zł 2890 zł
Prosta Spółka Akcyjna 2000-3990 zł 300 zł 2300-4290 zł

Nasze gotowe Spółki dysponują

Umową Spółki, o szerokiej klasyfikacji działalności gospodarczej Spółki PKD

 • Pełnym wpisem do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS)
 • Numerem Identyfikacji Podatkowej NIP
 • Numerem Statystycznym REGON
 • Numerem VAT oraz VAT – UE

Przebieg sprzedaży Spółki

 • Kontakt z Klientem
 • Umówienie spotkania u notariusza (przygotowanie umowy spółki) / lub online
 • Pomoc w uzyskaniu podpisu elektronicznego
 • Podpisanie umowy i powołanie nowego prezesa
 • Wprowadzenie zmian w KRS

Atuty kupna Spółki

 • Czas realizacji 1-2 dni
 • Spółka od zaraz gotowa do podjęcia działań
 • Brak ukrytych kosztów
 • Czysta historia spółki – brak zobowiązań
 • Oddzielenie majątku osobistego od majątku spółki
 • Wieloletnie doświadczenie na rynku
OD MOMENTU POWOŁANIA NOWEGO PREZESA MOŻE ON REPREZENTOWAĆ SPÓŁKĘ I ZAWIERAĆ W JEJ IMIENIU UMOWY

Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Sombro z Warszawy serdecznie zaprasza do współpracy. Oferujemy profesjonalne gotowe spółki na sprzedaż.

KUPOWAĆ SPÓŁKI Z OBROTAMI CZY ZE STAŻEM?

Na początku trzeba rozróżnić spółki ze stażem tzn. spółka która została założona 6, 12 lub 18 miesięcy wcześniej i była prowadzona z myślą o odsprzedaży nie prowadząc działalności, a czymś innym są spółki które prowadziły działalność i wykazały obrót.

Oba rodzaje spółek są poszukiwane przez ludzi którzy do rozpoczęcia działalności potrzebują większej wiarygodności przed kontrahentami lub przed instytucjami finansowymi, szczególnie w przypadku jeśli wymagane jest zewnętrzne finansowanie. Spółki z obrotami w niektórych sytuacjach pomagają w uzyskaniu zewnętrznego finansowania, jednak trzeba pamiętać że banki biorą pod uwagę zmiany w zarządzie jak i zmiany beneficjentów ostatecznych, tak więc spółka wykazująca wymagane obroty, może nie uzyskać oczekiwanego finansowania.

Podobną funkcję spełnia staż, z tym że często pomaga on również w przypadku kontaktów z innymi uczestnikami rynku którzy nie mają wglądu w księgi firmy a widzą czas funkcjonowania przedsiębiorstwa. Dodatkowo staż przedsiębiorstwa jest częstym warunkiem przystąpienia do przetargów.

Podstawowym minusem spółek z historią jest fakt że najczęściej są one skupowane z rynku i kupujący nie ma fizycznej możliwości rzetelnego sprawdzenia wszystkich aspektów jego funkcjonowania. Choć za zobowiązania przekraczające możliwości spółki, odpowiada obowiązujący zarząd w momencie zaistnienia zobowiązań, to trzeba mieć świadomość że takie sytuacje wiążą się z problemami dla nowego zarządu, wyjaśnieniami w sądzie oraz nieprzydatnością spółki nie mówiąc o dodatkowych kosztach.

Spółki ze stażem tworzone przez firmy jak nasza które nie prowadziły działalności są najbezpieczniejsze. Dodatkowo trzeba mieć świadomość że obroty spółka może zrobić stosunkowo podczas gdy staż od założenia jest at niezależny od innych czynników. Można więc zakupić spółkę ze stażem która w niedługim czasie osiągnie wymagane przez banki poziomy obrotów. Najmądrzejsze co może zrobić osoba potrzebująca większej wiarygodności na rynku i rozważająca powyższe rozwiązania to skontaktować się z firmą handlującą spółkami od lat tak jak nasza firma.

Sprzedajemy tylko takie, które sami zakładaliśmy i gwarantujemy ich czystą historię niezależnie od stażu. W niewielu przypadkach kiedy mamy w ofercie spółki z obrotami są to spółki których właścicieli znamy osobiście lub za pośrednictwem osób zaufanych. Nawet w takich przypadkach nie dajemy gwarancji że są to spółki bez ukrytych wad. 

EN UA