Dla naszych klientów wykonujemy także szereg usług dodatkowych, w tym:

Zakładanie działalności od 500

Dla klientów, którzy będą chcieli skorzystać z naszych usług w zakresie księgowości i Wirtualnego Biura możemy pomóc w założeniu działalności bez żadnych dodatkowych kosztów.

CO-WORKING 1000

W związku z zapotrzebowaniem naszych klientów utworzyliśmy możliwość wynajęcia miejsca pracy we wspólnej przestrzeni biurowej.

Przygotowanie dokumentacji aktualizacyjnej * 450

Przeprowadzamy aktualizacje spółek prawa handlowego zgodnie z zapotrzebowaniem klientów. Każda spółka jest zobowiązana do corocznego składania sprawozdań do KRS jednak poza tym w terminie 7 dni od zmiany stanu faktycznego w spółce z o.o. zarząd jest zobowiązany do zgłoszenia tych zmian. Pomagamy naszym klientom w wypełnieniu i złożeniu odpowiednich dokumentów. Niejednokrotnie nasi klienci nie znają obowiązującego prawa i nie są na bieżąco ze zmianami dotyczącymi rejestru sądowego, które to zmienia się co rok, dlatego właśnie warto skorzystać z naszych usług.

Zakładanie spółek 700

Zakładamy spółki na miarę dla klienta w zależności od potrzeb w naszym Biurze lub w Kancelarii Notarialnej. Możemy pomóc Państwu w założeniu nowej spółki. Poprowadzimy Państwa krok po kroku przez proces rejestracyjny. Trzeba jednak się liczyć z dość długim okresem realizacji takiej czynności. Wpis spółki do KRS trwa od kilku dni do kilku miesięcy, podobnie jak wpis spółki jako płatnik VAT. Terminy zależą od wielu czynników. Dla klientów, którzy nie mogą lub nie chcą czekać polecamy spółkę już gotową.


EN UA